Zinkunie Barneveld

Zinkunie Barneveld

Hermesweg 28B T (0342) 728 888
3771 ND Barneveld F (0342) 728 880
Gelderland barneveld@zinkunie.nl

Openingstijden

Openingstijden kantoor

Maandag t/m vrijdag:08:00 - 17:00
Zaterdag & zondag: gesloten

Openingstijden afhalen

Maandag t/m vrijdag:06:00 - 17:00
Zaterdag & zondag: gesloten

Ons team staat graag voor je klaar

Gerjan Junte

Vertegenwoordiger T 06 269 76 320 gerjan.junte@zinkunie.nl

Wouter Majoor

Vertegenwoordiger T 06 319 74 967 wouter.majoor@zinkunie.nl

Frank Jansen

Regio Filiaalleider T 0342 728 880 frank.jansen@zinkunie.nl

Federico Simonetti

Filiaalleider T 0342 728 880 federico.simonetti@zinkunie.nl

Jeroen Jansen

Verkoopmedewerker binnendienst T 0342 728 880 jeroen.jansen@zinkunie.nl

Michael van IJzendoorn

Verkoopmedewerker binnendienst T 0342 728 880 michael.vanijzendoorn@zinkunie.nl
Hoofdkantoor Boxtel Filiaal Alkmaar Filiaal Amsterdam Filiaal Apeldoorn Filiaal Barneveld Filiaal Borne Filiaal Boxtel Filiaal Breda Filiaal Den Haag Filiaal Didam Filiaal Dordrecht Filiaal Eindhoven Filiaal Geleen Filiaal Groningen Filiaal Heerenveen Filiaal Rotterdam Filiaal Utrecht Filiaal Zwolle Den Bosch (dealer)
Meer weten over onze producten?

Je kunt altijd bij onze vertegenwoordigers en in onze filialen terecht voor meer informatie, service of deskundig advies. Op elk filiaal zijn technisch experts aanwezig om je met raad en daad bij te staan vanuit kunde en liefde voor het vak.

T. 0411 688 339 M. info@zinkunie.nl
Onze vestigingen

Zinkunie heeft zeventien vestigingen in Nederland en een heleboel enthousiaste vertegenwoordigers. Je kunt in elk filiaal terecht voor het ophalen van bestelde of benodigde materialen wanneer het jou het beste uitkomt. Elke vestiging beschikt over een ruim assortiment en voldoende voorraad en opslagcapaciteit.

Vind jouw vestiging