Onze vestigingen

Hoofdkantoor Boxtel

Van Salmstraat 46
5281 RS Boxtel
T (0411) 688 339
info@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Alkmaar

Fluorietweg 18 B³
1812 RR Alkmaar
T (072) 202 03 90
alkmaar@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Amsterdam

Pleimuiden 7
1046 AG Amsterdam
T (020) 584 02 80
amsterdam@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Apeldoorn

Lange Amerikaweg 76
7332 BR Apeldoorn
T (055) 204 02 20
apeldoorn@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Barneveld

Hermesweg 28B
3771 ND Barneveld
T (0342) 728 888
barneveld@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Borne

Gildestraat 29
7622 AZ Borne
T (074) 20 40 610
borne@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Boxtel

Van Salmstraat 40
5281 RR Boxtel
T (0411) 688 339
verkoop@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Breda

Brugsteen 13
4815 PL Breda
T (076) 541 69 99
breda@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Den Haag

Zilverstraat 35
2544 EJ Den Haag
T (070) 309 95 10
denhaag@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Didam

Majoraan 9
6942 SB Didam
T (0316) 22 00 66
didam@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Dordrecht

Keerweer 29
3316 KA Dordrecht
T (078) 200 55 40
dordrecht@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Eindhoven

Rooijakkerstraat 2a
5652 BB Eindhoven
T (040) 711 59 50
eindhoven@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Geleen

Vouersweg 110
6161 AG Geleen
T (046) 410 40 11
geleen@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Groningen

Wismarweg 3
9723 HC Groningen
T (050) 549 16 65
groningen@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Heerenveen

Venus 29
8448 CE Heerenveen
T (0513) 724 500
heerenveen@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Rotterdam

Schuttevaerweg 41b
3044 BA Rotterdam
T (010) 311 66 80
rotterdam@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Utrecht

Nevadadreef 74
3565 CD Utrecht
T (030) 262 63 10
utrecht@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Filiaal Zwolle

Trawlerweg 12
8042 PZ Zwolle
T (038) 460 93 31
zwolle@zinkunie.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie

Den Bosch (dealer)

De Weegschaal 11
5215 MN Den Bosch
T (073) 69 00 162
info@venturaholland.nl

Plan route met Google Maps Meer informatie
Meer weten over onze producten?

Je kunt altijd bij onze vertegenwoordigers en in onze filialen terecht voor meer informatie, service of deskundig advies. Op elk filiaal zijn technisch experts aanwezig om je met raad en daad bij te staan vanuit kunde en liefde voor het vak.

T. 0411 688 339 M. info@zinkunie.nl
Onze vestigingen

Zinkunie heeft zeventien vestigingen in Nederland en een heleboel enthousiaste vertegenwoordigers. Je kunt in elk filiaal terecht voor het ophalen van bestelde of benodigde materialen wanneer het jou het beste uitkomt. Elke vestiging beschikt over een ruim assortiment en voldoende voorraad en opslagcapaciteit.

Vind jouw vestiging